Architekt / Wykonawca

Zaawansowana technologia, szeroka gama produktów i usług oraz ciągłe zaangażowanie w badania i rozwój.

Wprowadzając na polski rynek nową markę farb i tynków dekoracyjnych o nazwie Viero, zapraszamy zarówno architektów, jak i wykonawców do zapoznania się z naszymi nowymi produktami. Marka Viero to potentat wśród farb dekoracyjnych, który swoje korzenie ma we Włoszech. Należy do tzw. rodziny Cromology Italia SpA, czyli lidera na włoskim rynku wykończeń dekoracyjnych. Zaawansowana technologia, szeroka gama produktów i usług oraz ciągłe zaangażowanie w badania i rozwój rynku – to wszystko wyróżnia Viero i sprawia, że również my angażujemy się we wprowadzenie marki do polskich domów oraz firm.

Obecność prestiżowych marek oraz strategia wielokanałowa pozwala nam podążać drogą do sukcesu, dlatego też zapraszamy Państwa na szkolenia, na których przedstawimy, omówimy, a także zaprezentujemy możliwość wykorzystania danych produktów w wybranym efekcie.

Na szkolenia zapraszamy architektów, jak i wykonawców. Podczas ich trwania wręczymy również darmowe próbki, które zostały wykonane własnoręcznie przez nas. Dzięki temu możecie Państwo już w domowym lub firmowym zaciszu powtórzyć efekt uzyskany podczas szkolenia i następnie przedstawiać go całemu światu!

W ramach współpracy oferujemy oczywiście niezbędną bazę do projektowania powierzchni, a także dostęp do próbek, wzorników, materiałów czy też katalogów, które są niezbędne do codziennej pracy. Otoczymy się również opieką merytoryczną oraz udostępnimy nasza wiedzę na temat wykonywania technik.

Stwórzmy razem wyjątkową przestrzeń


Kontakt
Matisart

Matis Art & Design
05-092 Łomianki
ul. Przebiśniega 26