Współpraca

Oferujemy współpracę wszystkim firmom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z marką Viero.

W związku z wprowadzeniem do Polski nowej marki Viero, czyli potentata z Włoch na rynku ekologicznych farb i tynków dekoracyjnych, jesteśmy otwarci na Wasze pomysły oraz propozycje nietuzinkowych realizacji. Zapraszamy do współpracy architektów i wykonawców, którzy są chętni i gotowi do podejmowania nowych wyzwań w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Ponadto oferujemy współpracę wszystkim firmom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z marką Viero. Cenimy sobie fachowców dbających o każdy detal, jakość wykonania i solidność swojej pracy. Jeśli zatem prowadzicie Państwo firmę lub sami jesteście osobami ceniącymi jakość swojej pracy oraz dobro Klienta – skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz.

Oferujemy uczciwe i korzystne warunki współpracy, a także zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy – począwszy od gruntownego szkolenia, poprzez pozyskiwanie niezbędnych materiałów do dalszej współpracy, a skończywszy na wielu innych benefitach, wynikających ze współpracy z Matis Art & DESIGN.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również dozowniki pigmentów dla przedstawicieli, którzy chcieliby promować nową markę na polskim rynku.

 

Stwórzmy razem wyjątkową przestrzeń


Kontakt
Matisart

Matis Art & Design
05-092 Łomianki
ul. Przebiśniega 26